Kennemer Lyceum - Klaar voor morgen Vergrootglas - doorzoek de website

Lesrooster en vakanties

×

Regulier rooster

Uurvantot
108.15 uur09.05 uur
209.05 uur09.55 uur
309.55 uur10.45 uur
Pauze10.45 uur11.05 uur
411.05 uur11.55 uur
511.55 uur12.45 uur
Pauze12.45 uur13.15 uur
613.15 uur14.05 uur
714.05 uur14.55 uur
814.55 uur15.45 uur
915.45 uur16.35 uur

Verkort rooster

Uurvantot
108.15 uur08.55
208.55 uur09.35
309.35 uur10.15
Pauze10.15 uur10.35
410.35 uur11.15
511.15 uur11.55
611.55 uur12.35
Pauze12.35 uur13.05
713.05 uur13.45
813.45 uur14.25
914.25 uur15.05

Vakanties schooljaar 2020-2021

VakantieStartdatumEinddatum
Zomervakantie04-07-202016-08-2020
Herfstvakantie12-10-202017-10-2020
Kerstvakantie21-12-202001-01-2021
Voorjaarsvakantie22-02-202126-02-2021
Pasen04-04-202105-04-2021
Meivakantie26-04-202107-05-2021
Hemelvaart13-05-202114-05-2021
Pinksteren23-05-202124-05-2021
Zomervakantie12-07-202120-08-2021

Bekijk de jaarplanning voor meer details

Toetsweken

Se/toetsStartdatumEinddatum
Se1/tw105-10-202009-10-2020
Se2/tw211-12-202018-12-2020
Se3 (incl. mondelingen 5h/6v)08-03-202119-03-2021
Tw315-03-202119-03-2021
Tw417-06-202124-06-2021