We heten onze nieuwe brugklassers van harte welkom

20-03-2019 | Redactie

Welkom op ‘t Kennemer

 

Wij zijn blij de volgende leerlingen vanaf volgend schooljaar bij ons welkom te kunnen heten:

 

Imke Aarsen; Duco van Abswoude; Alaa Alhaj Akil; Billie Babeliowsky; Emre Bahar; Matthijs van Beekum; Marc-Marie Bennis; Luca Berck Beelenkamp; Valerie Berkman; Milan Blakeslee; Jan Bauke den Boer; Sam de Boer; Jools Böhm; Tijl Bontje; Fien Brakema; Max Breur; Anne-Fleur Brouwers; Milan da Costa; Luna van Daal; Noah Daalhuizen; Wessel Damen; Molly Day; Brechje Dijkkamp; Julia Dolfing; Marit Dullaart; Jarco Ellen; Dean Engelbracht; Rolito Garabeat; Sascha Groot; Anne Heeres; Maxim Heideman; Famke van der Heijden; Tycho van den Heuvel; Tom Hodde; Moreno van der Hoek; Ivy Huisman; Floor van Kemenade; Jonas Klein; Isabelle Knook; Mandy Kooter; Jaap Kuilboer; Tijn Kuiper; Annette Laarhoven; Rebecca Laarman; Jop Lambers; Noor Landweer; Waiyee Law; Minke van der Leen; Celina Lefrandt; Camille Levadou; Jip van Liebergen; Cas van Looij; Evan Maat; Liselot Mander; Benjamin Matava; Feline Meijer; Mauro Metz; Wibien Molenaar; Max Mulder; Behman Naimzada; Liselore Nap; Isa Nawy; Raven van Nieuwland; Dyron Nolet; Feline Noordervliet; Bibi Noortman; Jason Nuijten; Ties Ongerboer de Visser; Jacob Paap; Taeke Patist; Sven Pijsel; Finn Planting; Feline Rambonnet; Dean Rijnders; Aedan Roberts; Lotte Roeland; Daniël Rollando; Pippa de Ruiter; Thije Schagen; Stijn van Schaik; Pien Schijffelen; Floor Scholten; Daniel Schouten-De Waard; Joep Siebers; Tate Sijbrandij; Guusje Slagt; Anouk Slotema; Hidde Smit; Pelle Spek; Milo Spruijt; Philipa Stange; Lieka Sterrenburg; Coco Stoepker; Kai Suorsa; Kalina Tewes; Moses Theeuwes; Marieke van Til; Trijntje Tjalma; Ties Tromp; Julian Tulp; Matt van Velzen; Michelle Verhoeff; Femke Verhoeven; Florens Verhoeven; Ryan Voordouw; Boet Voorham; Joep de Vreeze; Stijn de Vries; Mayra Waalberg; Djinán Wagenaar; Yalou van Weede; Juul van Weel; Juliëtte Weijers; Lola van Wensveen; Floris van Westerhoven; Nhyira Wetstede; Jasmijn Willemsens; Fieke de Winter; Simon de Wit; Bente Witteveen; Mohammed Yassin; Anna van Zanten; Coco Zingstra; Liam de Zwart; Mees Zwartenkot;

 

Naar aanleiding van de uitlotingen op andere scholen is er een persbericht uitgegaan. Klik hier voor het persbericht.