Huisvesting en faciliteiten

Gebouw

Leren in een weidse en groene omgeving. Ons gebouw is een prachtige combinatie van stijlvol oud en verfrissend nieuw.

Sportfaciliteiten

Het Kennemer Lyceum beschikt over twee goed uitgeruste gymzalen, een groot sportveld en een multicourt.

Mediatheek

In de mediatheek kun je boeken en DVD’s lenen, schoolspullen aanschaffen en zelfstandig of in groepjes werken. Je kunt er zowel met als zonder computer studeren. Je werk kan gescand of afgedrukt worden. Het is ook mogelijk een laptop te lenen voor gebruik in of buiten de les.

ICT

Van school krijg je een abonnement op Office 365, een e-mailadres, een webdisk en 5 gratis licenties van MS Office voor al je apparaten. In overleg met de docent mag je de eigen laptop of smartphone tijdens de les gebruiken.

Overblijven

Tijdens de pauzes en tussenuren kun je gebruik maken van de kantine, de aula of de mediatheek. Uiteraard kun je ook naar buiten om gebruik te maken van de buitenruimtes of het grote sportveld. Je spullen kun je in je eigen kluisje opbergen.

Kantine

Het Kennemer Lyceum is een gecertificeerde gezonde school. De moderne schoolkantine is de hele schooldag open en serveert gezonde, vers afgebakken broodjes, sappen en seizoensgebonden lekkernijen van Vital4Skool.

Social Media

Tussen de lessen door volg je het reilen en zeilen van de hele school op de diverse social media.