Kennemer Lyceum - Klaar voor morgen Vergrootglas - doorzoek de website

nieuwe brugklassers 2021-2022

×

Wij zijn blij en trots de volgende leerlingen in schooljaar 2021-2022 in de brugklas te mogen ontvangen:

Havo

Meggy Biesenbeek; Moos Bos; Stan van Es; Joep de Gier; Matthijs De Goederen; Lena Haitsma; Blanca Hankel; Abel Hes; Olivier Hiemstra; Mick de Jong; Yassin Kerkouri; Nenna Krijnen; Otto Schaberg; Hidde Schagen; Thijmen van Schie; Jack Stoepker; Yep Tol; Eline van Velthoven; Timo van Vulpen; Odilia van der Waal; Amber de Weerdt; Louise van der Wijngaart;

Havo/Vwo

Dani van Bakel; Lieke Balsink; Floris den Boer; Daniël Böhmer; Mina Boussetta; Ilya Connor; Fréderique Das; Sienna van Dijk; Dinc; Kester Dijkstra; Joel Eagar; Camiel van Elsacker; Julie Frese; Tobias Giesbers; Manos Goedhart; Maximilian Hagener; Tika Heering; Anouk Ho; Amy Hodde; Lucas Hughan; Olivia Huibregtsen; Feike Jensma; Bickel Jonckbloedt; Merel Jonkers; Faas Kimenai; Jonathan Kragt; Lude Kuipers; Mijke Lammers; Minou van Loenen; Mees Mak van Waay; Otto van Marrelo; Norah di Martino; Thijmen Menig; Giulia Michieli; Tirza Mollee; Elisa Nel; Deacon van Nieuwland; Eliane Plesman; Salomeh Ploeger; Merlijn Poot; Menzo van Rheenen; Floor Rijnders; James Ruys; Famke Schippers; Emma Siersema; Damiano Tenani; Vesper Valentijn; Anniek Verhoeven; Gisèle van der Voort; Lenna van der Vos; Lot Vreeburg; Adriaan van Waesberghe; Evi Weisscher; Miko Westerink; Julie Willemin; Nora Willemsens; Roan Zondervan;

Atheneum

Tom Albada Jelgersma; Sem Bandsma; Boris Batstra; Antonie Bierman; Florine Blom; Maes Bontje; Isabelle Bos; Gijs Bosman; Kiara Braakman; Matti Cense; Neeltje Cuypers; Willem Dankers; Susanne van Dijk; Josha Gaarthuis; Valentijn Giesbers; Jasmijn Goverts; Sam de Groot; Mick van der Gugten; Kiki Hawinkels; Kim den Hertog; Ella Hin; Maud Jansen; Beer Jurgens; Jules Kamp; Juliette Kampfraath; Marnix Kreber; Isabella Metz; Frederique Metz; Sven Meyer; Sem Minkenberg; Isabelle Molenaar; Bo Niesen; Derk Patist; Thijmen Peters; Pepijn van de Poll; Noëll Prins; Boaz van der Putten; Tije van Ravesteyn; Jagger Roest; Tom de Rooij; Abby Rueb; Parisa Sauer; Ruben Slieker; Meijne Snoek; Wobbe Struijs; Olivia Valkhoff; Phileine Verschuur; Thies Vogel; Levi Vonk; Mijntje van der Wal; Benjamin Waterham; Femke van der Werf; Maurits van Wijnen; Juliette Zandvoort; Famke Zee;

Gymnasium

Othman Alhaj Assad; Jet Asjes; Ava Benda; Cedric Caus; Natan Daru; Marileen Dragt; Melle Geers; Belle Gilding; Sam Jiskoot; Tibeau Koopman; Beau Leuring; Valerie van der Mark; Guusje Meurkens; Lars van Middelaar; Olivier Plus; Mila de la Rambelje; Raven van Rijnswoud; Felicia Rütter; Finn Scholte; Olivier Steffens; Milou Stille; Bo Többen; Ian Torres Labrador; Jack Tulkens; Sasha Vambersky; Juno Veldhuis; Belia van Veldhuizen; Lieve Verschuur; Pien Witteveen; Pipa Zegering Hadders;

Vanwege de privacy zijn niet alle namen vermeld.